Zamel Sp. z o.o.
ul. Zielona 27, 43-200 Pszczyna
tel. (032) 2104665
e-mail: info@satel.com.pl

katalog/dystrybucja




TERRA
Modulatory MT30 A/B/C
Stacja czołowa CMH3000
Moduły i akcesoria do CMH3000

PLANAR
Wzmacniacz dytrybucyjny SSD-1200
Wzmacniacz dytrybucyjny SSD-2000

HITRON TECHNOLOGIES
Modem BRG-35202-ED
Modem BVG-3612-ED
Modem BWG-3325-ED
Informacje o firmie Hitron

PCT / ANDES
Odbiornik optyczny kanału zwrotnego
Mini węzeł optyczny
Nadajnik optyczny CATV
Elementy hermetyczne
Nadajnik ze wzmacniaczem EDFA

CABLE WORLD
QAM Modulator (PDF EN)
TRANSPORT STREAM
REMULTIPLEXER (PDF EN)
QPSK Demodulator (PDF EN)
IP TV SERVER (PDF EN)
QPSK Demodulator QUAD (PDF EN)

Mini węzeł optyczny


MINI WĘZEŁ OPTYCZNY MNF





PRZEZNACZENIE

Mini węzeł optyczny jest przeznaczony do pracy w sieciach TVK, stanowi on węzeł łączący tradycyjną sieć RF i siec optyczną . Jest głównie przeznaczony do modernizacji istniejących sieci - jest źródłem sygnału dla istniejących wzmacniaczy budynkowych i dystrybucyjnych Nowością jest dodatkowy port video do transmisji w kanale zwrotnym.

CHARAKTERYSTYKA

Mini węzeł optyczny jest urządzeniem zakończającym optyczny segment sieci TVK, wykorzystuje długość fali 1310 nm, ,posiadające diodę laserową typu FP lub DFP i może być wykonane w wersji z modulacją CWDM.
Charakteryzuje się niskim poborem mocy i małymi gabarytami.Standartowo jest wyposażony w złącza SC/APC.

DANE TECHNICZNE

ODBIORNIK OPTYCZNY
TOR RF
Pasmo 54-1000 MHz , 70-1000 MHz, 85-1000 MHz
Poziom wyjściowy 21 dBmV przy -1 dBm na wej. Z 80 kanałami NTSC
PARAMETRY ŁĄCZA
CNR > 51 dB przy -1 dBm na wej
CSO < -65 dBc przy -1 dBm na wej
CTB < -65 dBc przy -1 dBm na wej
Impedancja 75 Ω
Dopasowanie na wyj. > 16dB
Nierównomierność ± 1 dB
TOR OPTYCZNY
Długość fali 1200-1600 nm.
Poziom wejściowy -6 do +2 dBm
Typ złącza SC/APC standart
Dopasowanie > 60 dB ze złączem typu APC
NADAJNIK OTYCZNY KANAŁU ZWROTNEGO
TOR RF
Pasmo 5-42 MHz , 5-55 MHz , 5-65 MHz
Poziom wejściowy 20 dBmV na kanał
Dopasowanie na wej. > 16dB
Nierównomierność ± 1.5 dB
PORT VIDEO KANAŁU ZWROTNEGO
Pasmo 54-500 MHz , 70-500 MHz , 85-500 MHz
Poziom wejściowy 30 dBmV na kanał
Dopasowanie na wej. > 16dB
Nierównomierność ± 1.5 dB
TOR OPTYCZNY
Długość fali 1310 nm ± 20 nm. CWDM kanał ITU ± 3 nm.
Dryft temperaturowy 1 nm. / 10 °C
Moc wyjściowa FP : 0 dBm , DFB : +3 dBm
Typ złącza SC/APC standart
Dopasowanie > 60 dB ze złączem typu APC
PARAMETRY ŁĄCZA LASER FP - 4 KANAŁY LASER DFB - 16 KANAŁOW
CNR > 48 dB > 51 dB
CSO < -55 dBc < -60 dBc
CTB < -55 dBc < -60 dBc
PARAMETRY ELEKTRYCZNE , MECHANICZNE
Napięcie zasilania 15 VDC przez gniazdo typu F lub po lini - RF- OUT
Temperatura pracy -40 °C do +65 °C
Wilgotność 95 % max. Bez kondensacji
Wymiary 152 x 91 x 33 mm

WERSJE

PCT-MFN-AS - tylko odbiornik 54-1000 MHz.
PCT-MFN-TXF-AS - tylko nadajnik FP laser.
PCT-MFN-TXD-AS - tylko nadajnik DFP laser.
PCT-MFN-FAS - FP laser.
PCT-MFN-DAS - DFP laser.
PCT-MFN-TXC(kanał nr)-AS - modulacja CWDM , tylko nadajnik.
PCT-MFN-C(kanał nr.)-AS - modulacja CWDM

Dostępne są również wykonania z złączami SC/UPC, FC/APC, FC/UPC.

PRODUCENT

PCT (USA)



1 1 1 1 1 1