Zamel Sp. z o.o.
ul. Zielona 27, 43-200 Pszczyna
tel. (032) 2104665
e-mail: info@satel.com.pl
[21-10-2006]
Nowe karty katalogowe modemów [HITRON] i hermetycznych wzmacniaczy dystrybucyjnych [PLANAR], [Katalog -> dystrybucja]


[19-10-2006]
Firma SATEL S.A. podpisała porozumienie o współpracy produkcyjnej i handlowej z rosyjską firmą PLANAR z Czelabińska ["cywilna" część dawnych wielkich zakładów, zbrojeniowych, od 13 lat produkuje sprzęt do CATV]


[09-10-2006]
Na mocy porozumienia, zawartego we wrześniu br. na Targach IBC w Amsterdamie, jako oficjalny przedstawiciel producenta oferujemy pełną gammę modemów kablowych firmy HITRON TECHNOLOGY.


[06-06-2006]
Firma SATEL S.A. uczestniczyła w wyjazdowej misji gospodarczej "National Cable & Telecomunications Association" Atlanta USA w terminie 01.04.2006 - 11.04.2006 w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego.


SATEL S.A. jest spółką akcyjną założoną przez prywatnych akcjonariuszy w 1990 roku. Siedzibą firmy jest miasto Warszawa, gdzie znajduje się Zarząd, Biuro Handlowe oraz Dział Rozwoju. Wydział Produkcji zlokalizowany jest w Markach k/Warszawy.

Od początku swego istnienia SATEL S.A. jest aktywny na rynku telewizji kablowej i satelitarnej. Oferta nowoczesnych, wysokiej jakości i niezawodnych wyrobów wyłącznie własnej produkcji wytwarzanych w oparciu o własną myśl techniczną jest stale rozszerzana o towary przodujących firm światowych, których SATEL S.A. jest wyłącznym lub autoryzowanym dystrybutorem.

Wyroby i towary z aktualnej oferty firmy pozwalają właścicielom istniejących sieci telewizji kablowej przekształcić je w szerokopasmowe sieci telekomunikacyjne, z dwukierunkową transmisją sygnałów analogowych i cyfrowych (telewizyjnych, radiofonicznych, telefonicznych i internetowych, sygnałów danych), zaś nowym inwestorom - wybudowanie od podstaw sieci transmisyjnych spełniających przyszłościowe funkcje.

Uzupełnieniem oferty dla telewizji kablowej i telekomunikacji jest oferta osprzętu dla sieci komputerowych i elektroinstalacyjnych, stwarzająca możliwość kompleksowego wyposażenia nowoczesnych biur, hoteli, banków, domów jedno i wielorodzinnych.

SATEL S.A. posiada rozbudowaną sieć dystrybutorów. Eksportuje wyroby do wielu krajów Europy. Oferowane produkty posiadają niezbędne certyfikaty i świadectwa homologacji krajowe i zagraniczne (CE, ISO9001)

Zapraszamy do współpracy.


1 1 1 1 1 1